Наш телефон

+380674077962

Написати нам

office@silkor.com.ua

Гідрофобізатор ГКЖ-11К

Назва
Гідрофобізатор ГКЖ-11К
Опис продукту

ГКЖ-11К - концентрований водний розчин метилсиліконату калію. Водовідштовхувальний засіб для поверхневої та об’ємної обробки пористих мінеральних основ.

Силіконова рідина ГКЖ-11К випускається двох марок: ГКЖ-11К марки Б та ГКЖ-11К марки В, які відрізняються своїми фізико-технічними характеристиками (докладніше див. нижче).

Синоніми: калій метилсиколіконат

CAS. №: 31795-24-1

Iнша продукция

Гідрофобізуюче просочення для стін, фундаменту, підлоги. Добавка у бетонні розчини.
Області застосування

Гідрофобізатори ГКЖ-11К призначені для надання водовідштовхувальних властивостей пористим матеріалам. Водовідштовхувальне просочення ГКЖ-11К ідеально підходить для обробки поверхонь з цегли, мармуру, туфу, каменю, бетону, пінобетону, азбестоцементу, шиферу, плитки, гіпсових виробів, черепашника, мінеральних штукатурок, вапняку та інших матеріалів подібного типу.

Під час проведення будівельно-ремонтних робіт у житлових, громадських та промислових будівлях та спорудах силіконові рідини ГКЖ-11К застосовуються як водовідштовхувальна добавка до бетону, штукатурки, як добавка до пластифікаторів та повітрозабірної добавки.

Застосовується при виготовленні гіпсоволокнистих плит як водовідштовхувальна і пластифікуюча добавка.

Використовується в текстильній промисловості для обробки пряжі та тканин для надання гідрофобних властивостей та стійкості до хімічних речовин.

Не годиться для обробки дерев’яних поверхонь. Нанесення на раніше забарвлені і скляні предмети може привести до утворення плям. Виключно придатне для обробки вертикальних і похилих поверхонь, на яких забезпечується відведення рідких опадів і вологоконденсату.

Переваги

Гідрофобізація будівельних матеріалів та поверхонь:

  • Підходить для зовнішньої або поверхневої обробки.
  • Надає матеріалу відмінну водовідштовхуваність.
  • Зменшує водопоглинання 25 разів.
  • Запобігає появі «сольового сліду».
  • ГКЖ-11К + інші добавки в бетон покращують характеристики бетону в комплексі.
  • Підвищує корозійну стійкість.
  • Підвищує морозостійкість, стійкість до розтріскування та світлостійкості.
  • Запобігає забрудненню поверхні.
  • Зберігає зовнішній вигляд матеріалу, його газопроникність і повітропроникність.
  • Економічно, оскільки його використовують у вигляді водного розчину, коли продукт розводять більше ніж в 15 разів водою.
  • Підвищує загальні теплоізоляційні властивості будівель.
  • Збільшує час життя будівель та споруд.
  • Підвищує пластичність та граничну міцність бетону, штукатурки та стяжки.
  • Запобігає розтріскуванню матеріалів.
  • Захищає, перешкоджаючи росту мікроорганізмів, лишайників, грибків і цвілі на поверхні матеріалу.
  • Зберігає свою ефективність не менше 4-5 років.

Текстильна промисловість:

  • Надає матеріалу відмінну водовідштовхуваність.
  • Запобігає появі «сольового сліду».
  • Надає матеріалу морозостійкість.
  • Підвищує стійкість до корозії матеріалу.
  • Надає світлостійкість матеріалу.
  • Забезпечує кислотну стійкість.
  • Запобігає забрудненню поверхні.
  • Не змінює зовнішній вигляд матеріалу.
  • Зберігає газо- і повітропроникність.
Застосування

Гідрофобізація може здійснюватися двома способами: поверхнева гідрофобізація, об’ємна гідрофобізація.

Що означає гідрофобізація?

  1. Поверхнева гідрофобізація- це обробка водовідштовхувальною рідиною (просочення) пористих мінеральних будівельних матеріалів на їх поверхні пензликом або розпиленням для надання вологостійкості, захисту стін, фасадів, фундаментів, покрівельних та підлогових поверхонь з бетону, цегли, кераміки, азбестоцементу від руйнування, щоб збільшити термін експлуатації будівель і споруд, оскільки поверхня, оброблена водовідштовхувальною рідиною, практично не вбирає воду і не забруднюється опадами.

Поверхнева гідрофобізація покриттів водовідштовхувальним просоченням ГКЖ-11К ефективна протягом 4-5 років.

Рекомендується проводити повторну обробку розчинами ГКЖ-11К кожні 3-5 років.

Обробці підлягають цегляна кладка, стінові панелі, цементно-бетонні стяжки (підлоги), вапняк, пористий камінь, шифер, плитка, штукатурні покриття, тротуарна плитка.

Застосування ГКЖ-11К захищає від появи на поверхні «сольового сліду» (висолів).

Підготовка поверхні: Видаліть сипучі частинки, які міцно не пов’язані з основою, видаліть пил та інші забруднення. Рекомендується чистити поверхню за допомогою мийок високого тиску, пароочищувача, струменя води або механічним способом. Після вологого чищення дайте поверхні висохнути. Застосовувати рекомендується на суху чисту поверхню, що не запилює.

Приготування робочого розчину:

Водовідштовхувальний засіб ГКЖ-11К марки Б - 1 л рідини слід розбавити приблизно 20 л води.

Гідрофобізатор ГКЖ-11К марки В - 1 л рідини слід розбавити приблизно 17 л води.

Перед використанням рекомендується провести пробну обробку на невеликій площі поверхні або на одному елементі. У разі появи плям, робочий розчин розвести водою у співвідношенні 2 частини розчину до 1-2 води. Розведення робочого розчину можна проводити лише у разі обробки поверхні з низьким поглинанням вологи. Рекомендований об’єм підготовленого водовідштовхувального засобу за один раз не повинен перевищувати витрат на одноденний робочий період. Якщо необхідно зберегти робочі розчини довше (3-4 дні), їх слід помістити в добре герметичну скляну або пластмасову ємність.

Спосіб нанесення при поверхневій обробці:

Гідрофобізатор наносять за допомогою малярського пензлика, валика або розпилювача. Слід мати на увазі, що обробка поверхні методом розпилення може призвести до збільшення витрати.

Поверхні, які не підлягають обробці, повинні бути закриті, щоб захистити їх від небажаного впливу агента.

Гідрофобне просочення ГКЖ-11 у формі розчину наноситься на суху очищену поверхню до припинення вбирання, уникаючи патьоків, не залишаючи крапель. Не можна проводити роботи по гідрофобізації стін під час дощу, а також після дощу до висихання фактурного шару. При нерівномірному покритті, отриманому після обробки рідиною, або нанесення по пористої поверхні, обробку слід провести повторно, але тільки відразу ж після нанесення першого шару, тобто по ще вологій поверхні. У тому випадку, якщо безпосередньо після закінчення робіт пройшов дощ, гідрофобізацію поверхні також слід повторити.

Після висихання вологостійкість оброблюваної поверхні зводиться до мінімуму, що в разі продовження нанесення може привести до появи плям. Тому слід уникати подальшої обробки вже висушеної поверхні. У процесі застосування, щоб запобігти появі плям, слідкуйте за рівномірним і повним всмоктуванням рідини. Можлива поява плям не означає зниження водовідштовхувального ефекту.

Роботи слід проводити при температурі не нижче +5°С.

Порушення зазначеної технології приготування та використання робочого розчину, повторна обробка висушеного шару, надлишок нанесеного розчину можуть призвести до появи білих плям на оброблюваній поверхні.

Витрата залежить від пористості оброблюваного матеріалу та способу нанесення, і в середньому становить 0,2-0,4 л/м2 робочого розчину.

З 1 літра рідини ГКЖ-11К марки Б готується 21 л робочого розчину, що достатньо для обробки 55-110 м2 поверхні.

З 1 літра рідини ГКЖ-11К марки В готується 18 л робочого розчину, що достатньо для обробки 45-90 м2 поверхні.

Водовідштовхувальну обробку рекомендується проводити в суху погоду при температурі від +5°C до +25°C. Повний час висихання при температурі +20°C не більше 24 годин, при більш низькій температурі висихання може зайняти більше часу.

  1. Обємна гідрофобізація- це надання будівельним матеріалам вологостійких властивостей шляхом введення гідрофобної добавки безпосередньо в цементне тісто (в бетон) при виробництві будівельних матеріалів, штукатурки, фундаменту тощо.

Добавка ГКЖ-11К в розчин для об’ємної гідрофобізації вводиться при приготуванні штукатурних, цементних, бетонних розчинів, при виробництві асфальтних і бітумних сумішей, при цьому виконують ряд інших функцій:

  • гідрофобна добавка ГКЖ-11К в бетон знижує водопоглинання та водопроникність, усуває капілярний підсос;
  • ГКЖ-11К - це водоредукуюча добавка в бетон, яка зменшує витрату води для розчину в 1,5 рази;
  • ГКЖ-11К – це кольматуюча добавка, що збільшує марку бетону за водопроникністю;
  • ГКЖ-11К - пластифікатор II, III, IV груп для бетонів;
  • ГКЖ-11К - добавка, яка підвищує міцність бетону, штукатурки та стяжки;
  • ГКЖ-11К - добавка, що підвищує морозостійкість бетону нормального твердіння та асфальтобетонних покриттів незалежно від їх складу та типу в’яжучого (антифризні добавки до бетону);
  • ГКЖ-11 нейтралізує кислоти, що містяться в розчинах.

Водовідштовхувальну рідину ГКЖ-11К вводять у розчин разом із водою у кількості 0,1-0,2% від маси зв’язуючого - цементу чи вапна.

При виробництві гіпсоволокнистих плит його використовують відповідно до технології виробника плит.

Зберігання

Зберігати при температурі від -30°C до +30°C в оригінальних контейнерах окремо від кислот. Захищати від прямих сонячних променів. Не зберігати в фарбованих зсередини ємностях, в тому числі вироблених з алюмінію або інших легких металів.

Гарантійний термін зберігання - 12 місяців.

Зберігання довше дати, зазначеної на етикетці, не завжди означає, що продукт непридатний для використання. Але якщо термін зберігання перевищений, перед використанням необхідно перевірити властивості продукту.

Пакування
  • Поліетиленові барабани ємністю 50 дм3.
  • Комбіновані бочки (сталь - поліетилен) ємністю 200 дм3.
  • Спеціальні контейнери місткістю до 1 м3.
Відомості про безпеку

Водовідштовхувальні рідини ГКЖ нетоксичні, пожежобезпечні, але володіють лужними властивостями. Необхідно працювати в гумових рукавичках, окулярах, напилення виробляти з навітряного боку, в респіраторі.

Детальна інструкція наведена у відповідному листі безпеки продукту. Він може бути наданий за запитом.

Найменування показника, од. вим. Норма

ГКЖ-11К марка Б

ГКЖ-11К марка В

Зовнішній вигляд Прозора або злегка каламутна рідина Прозора або злегка каламутна рідина
Щільність при температурі (+25±0,5)°С, г/см3 1,380-1,405 1,20-1,35
Лужність в перерахунку на КOH, % не менше 23,8 19,5-22,5
Масова частка нелетких речовин, % не менше 54,0 44,5-49,5
Масова частка К2О, % 19,5 – 20,8 16,5 – 18,9
Гідрофобізуюча здатність Витримує випробування Витримує випробування
Примітка: випадання осаду в процесі зберігання не є бракувальним показником.
Замовити дзвінок
A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Як Вам зручно отримати від нас зворотний зв'язок